Kariéra > Volná místa > Automotive Event Coordinator (IM01)

Firma e4t electronics for transportation s.r.o. se sídlem v Praze vyvíjí a integruje software a hardware pro automobilovou elektroniku. Jako člen koncernu Volkswagen group spolupracujeme s výrobci a dodavateli na inovacích a nových konceptech.

Automotive Event Coordinator (IM01)

Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: neuvedeno

Hledáte práci snů? Zajímají Vás automobily a moderní technologie? Chcete navštěvovat autosalony a autoshow po celém světě? Poskytovat školení a poradenství v nejnovějších technologiích a jejich ovládání hosteskám? Pak reagujte ihned na tuto pozici. Taková šance se nemusí opakovat!

Náplň práce

Technická podpora v oblasti mobilních online služeb a konektivity na autosalonech a autoshow po celém světě
Příprava vozů pro autosalony a kontrola funkčnosti všech aplikací
Práce s diagnostikou a diagnostickými programy
Poskytování školení a poradenství kolegům v oblasti nejnovějších technologií a jejich ovládání
Koordinace a zaučování spolupracovníků a studentů
Spolupráce při vývoji nových mobilních aplikací orientovaných na využití v automobilu
Podpora při zajištění testování funkcí

Požadujeme

Ideálně VŠ vzdělání – elektro/ diagnostika / telekomunikace
Orientace v oblasti mobilní datové komunikace a connectivity
Platformy Apple iOS, Android, Windows Phone a základy kódování OCU
Nadšení pro moderní mobilní zařízení a jejich využití v nových oblastech
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
Samostatnost a iniciativu v jednání
Analytické a systematické myšlení
Komunikativnost a proaktivnost
Časová flexibilita
Ochotu cestovat po celém světě
Řidičský průkaz sk. B

Pozice je vhodná pro absolventy, kteří mají chuť nahlédnout do světa automotive!

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Zaškolení do komunikace v moderních automobilech
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
Možnost navštívit světové autosalony a autoshow
Pružná pracovní doba
Systém Kafetérie
5 týdnů dovolené
Motivující finanční ohodnocení

spy

Kontakt:

e4t electronics for transportation s.r.o.
Kateřina Matalová
Novodvorská 994/138
142 00  Praha
Česká republika