Kariéra > Volná místa > Vývojář/ka automatizovaných testů (CA04)

Firma e4t electronics for transportation s.r.o. se sídlem v Praze vyvíjí a integruje software a hardware pro automobilovou elektroniku. Jako člen koncernu Volkswagen group spolupracujeme s výrobci a dodavateli na inovacích a nových konceptech.

Vývojář/ka automatizovaných testů (CA04)

Místo pracoviště: Praha–Braník
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: neuvedeno

Obor

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování SW pro řídící jednotky v automobilu?
Láká Vás práce s nejmodernějšími Infotainment systémy několik let před jejich uvedením na trh?
Nebojíte se učit novým věcem?
Chcete se stát členem zkušeného týmu, který pracuje s širokým spektrem technologií od návrhu HW, přes programování až po využití umělé inteligence?
Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Popis činností

Vývoj automatizovaných testů v prostředí vlastního e4t programu zaměřených na multimediální jednotku například v oblastech - FM/AM tuner, DAB, Média, Audio, Smartphone integrace…
Rozšiřování testovacího prostředí a implementace jeho modulů v C/C++ (komunikační rozhraní přístrojů, zpracování signálů, logování atd.)
Práce se SW specifickým pro koncern VW
Návrh a realizace HW a FW zařízení pro podporu test-automatizace
Vyhodnocování reportů a analýza chyb
Údržba a servis test-automatizačních sestav

Příklad testovacích případů řešených automatizovaným systémem:

Měření vlastností tunerů jako je senzitivita nebo limitace
Chování systému při automatickém přepínání mezi analogovým a digitálním rádiem
Testování přehrávání různých typů souborů
Měření kvality přehrávání audia
Měření rychlosti odezvy systému na uživatelské zásahy
Testování priorit různých audio zdrojů a propojování s mobilními telefony

Požadujeme

VŠ / SOŠ v oblasti elektro
Základy programování (zkušenosti se skriptovacími jazyky, C/C++ výhodou)
Zájem o elektroniku
Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (oba jazyky výhodou)
Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování obrazu, zpracování signálů, robotika, umělá inteligence, kodeky, média, tunery…)

Pozice je vhodná pro absolventy!

Nabízíme

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru, získání znalostí vývojového procesu v automotive

Pestrou pracovní náplň
Příležitost k dalšímu osobnímu růstu formou interních a externích školení
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Moderně vybavené pracoviště
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené
Motivující finanční ohodnocení
Další nadstandardní benefity

spy

Kontakt:

e4t electronics for transportation s.r.o.
Kateřina Matalová
Novodvorská 994/138
142 00  Praha
Česká republika